НАШИМ КЛІЄНТАМ

Ми нараховуємо понад 30 клієнтів по всій території України. І завжди раді новим знайомствам. Тож давайте знайомитись. Тут можна закачати:

Якщо Вас зацікавив наш продукт, але Ви боїтесь, тому що у Вас уже є своя електронна система, а розпочинати все спочатку, заводити нові дані, звісно, нікому не хочеться. Якщо у Вас вже є готова база даних в електронному вигляді, наприклад в простих таблицях Excel, Access чи DBF-таблиці (наприклад 1С), то ми готові перенести її до нашої системи. Імпорт даних в нашу систему займає приблизно один місяць. Повірте, жодна система в Access, а тим більш в Excel не має таких можливостей, які пропонуємо ми.


Цінова політика залежить від рівня і спеціалізації Вашого підприємства. Всі деталі будуть індивідуально обговорені. Ми завжди йдемо на зустріч кожному клієнту і готові до компромісних рішень

Також після повного впровадження нашої системи ми пропонуємо повну підтримку нашого продукту. Звісно Ви можете від неї відмовитись, але згадайте про наший законотворчий орган. Постійно якісь зміни в законодавстві, що також впливають на алгоритми роботи програми. Іноді приходиться почти повністю переписувати алгоритми розрахунку чи нарахування. Клієнти на повній підтримці можуть замовляти індивідуальні можливості для "КомОбліку" чи "МініБухОбліку". Таким чином наші системи розширяються і стають більш універсальні.

Пара прикладів:

Лубни-Водоканал закупили своїм контролерам планшети і замовили щоб програма "КомОблік" уміла створювати звіт у вигляді таблиці для планшетів.

У деяких районах комунальні підприємства видають довідку про склад сім'ї. А коли люди пішли масово оформляти субсидію, то пришлось створювати довідку про склад сім'ї для субсидії.

Якщо Ви наш клієнт, то в 90% випадку підтримка програмного забезпечення здійснюється нашими спеціалістами на вашому комп'ютері віддалено. Для цього Вам необхідно закачати програму безкоштовну програму TeamViewer QS. Принцип роботи дуже простий. Якщо у Вас помилка, чи щось не виходить, то запускаєте програму TeamViewer QS, чекаєте щоб програма висвітила Ваш ID та пароль. Потім заповнюєте форму і обов'язково вказуєте Ваш ID та пароль. Або телефонуєте на горячий номер, вказаний на головній сторінці сайту і диктуєте спеціалісту Ваші дані. Зазвичай, якщо Вам уже надавалася допомога, то ID диктувати не потрібно. Після закінчення сеансу, можете закрити TeamViewer QS і наш співробітник уже ніяким чином не "зайде" до Вашого комп'ютеру.

Paperless – сервіс для компаній та підприємців по обміну документами між собою в електронній формі

Тепер Ви можете легко підписувати за допомогою електронно-цифрового підпису та зберігати свої договори, акти та інші документи в електронній, а не паперовій формі. Повністю відповідає українському законодавству!