ПРО КОМПАНІЮ

Підприємство "ТелСис" спеціалізується на розробці програмного забезпечення для комунальної інфраструктури та приватного бізнесу. У нас з'явилося нове рішення по електронній звітності для малого бізнесу. Ми раді Вам представити новий продукт "Електронна звітність", яка входить в комплексну програму "МініБухОблік".
Ми пропонуємо вигідні для Вас рішення, а також високоякісний супровід і індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Підприємство "ТелСис" засноване в 1995 році. Займається розробкою і впровадженням програм для обліку послуг та ведення розрахунків зі споживачами. Основний напрямок діяльності на початковому етапі - розробка програм автоматизованих робочих місць для підприємств електрозв'язку Полтавської області та їх супровід. З 2003 року запрацювала комплексна програма обліку абонентів, житлового фонду, нарахувань та розрахунків з клієнтами для житлово-експлуатаційних контор. В 2008 році програму доопрацьовано як універсальну для будь-яких підприємств, що надають послуги (комунальні підприємства, ЖЕКи, спецкомунтранси, водоканали, кабельне телебачення, комп'ютерні мережі, провайдери), а також бухгалтерський облік для приватних підриємств малого бізнесу (створення рахунків, актів, податкових накладних, робота з персоналом і новинка - електронна звітність).

Також ми завжди готові на індивідуальні пропозиції. При розробці програмного забезпечення головними критеріями є:
- досягнення максимальної автоматизації (мінімум ручної праці оператора);
- інтуїтивно-зрозумілий "дружній" інтерфейс програми, орієнтований на користувача;
- надання програмою всіх необхідних вихідних документів в повному обсязі, а також можливість замовнику самостійно робити вибірки даних.

При впровадженні програми наряду з навчанням персонала розглядається можливість інтеграції комплекса з автоматизованими системами замовника.

"ТелСис" передбачає довготривалі відносини з клієнтами, орієнтовані на взаємовигідне співробітництво; враховуються всі пропозиції та зауваження замовника

Paperless – сервіс для компаній та підприємців по обміну документами між собою в електронній формі

Тепер Ви можете легко підписувати за допомогою електронно-цифрового підпису та зберігати свої договори, акти та інші документи в електронній, а не паперовій формі. Повністю відповідає українському законодавству!